Michal Suchánek (48) s Richardem Genzerem (47) se asi budou muset pořádně opít, aby vstřebali, že jim na Primě zrušili během dvou týdnů další show. Partička sice nebyla jenom o nich, ale patřila mezi stálice, která měla svoje publikum a díky níž klukům každý měsíc chodila na účet hodně slušná gáže.

Teď je ale se vším utrum. Prima nejprve odpískala show TGM, v níž se sice občas podařil dobrý vtip, i když studiově a ideově šlo o totální kopírku od slavného norského dua Ylvis, jenže to bylo pořád málo a poslední pětice dílů měla sledovanost něco přes ubohých 300 tisíc diváků za díl a to je žalostně málo.

Geňovi a Suchošovi, kteří přešli na Primu poté, co jim v roce 2011 zrušili na Nově Mr. GS, už zbývala jen Partička. I ta ale po Novém roce na Primě končí, jak si jako první všiml server Digizone.cz. Na oficiálním Facebooku pořadu se objevila tato informace: „S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se,“ dočtete se na síti. Zkrátka, co nemá diváky, nemá cenu udržovat při životě a to je pro televizní prostředí dominanta, i kdyby byli kluci sebevtipnější. Televize se ještě snažila pomoci sledovanosti přesunováním do jiných časů, ale nepovedlo se a Partička se musela „odpojit od přístrojů“.

Trochu vyhýbavě se k celé situaci staví Prima, která samozřejmě odpovídá diplomaticky. „Je pravda, že v nadcházejících měsících s natáčením nových dílů nepočítáme, ale nevylučujeme, že se k Partičce v příštím roce vrátíme,“ což v reálu znamená, že se show dostala už na takové dno v číslech sledovanosti, že už zkrátka není zájem oživovat jednou mrtvé.