Myslela si, že se dnes bude vyhřívat v náručí bohatého sportovce, ale nakonec se na Míšu štěstí neusmálo a zůstala sama s třicítkou na krku. Jenže kdo by si myslel, že se bude hroutit, tak se šeredně mýlí. Naopak to bývalou Miss nakoplo k tomu, aby se začala věnovat sama sobě, a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Takhle krásná dlouhovláska má postavu lepší než v patnácti! Jak toho kromě smůly v lásce docílila?

Michaela je vyznavačkou letních sportů. „Jím zdravě a miluji běh, což je moje nejčastější aktivita, hlavně na jaře a v létě. Na estetickou kliniku na Anděl chodím ráda na různé procedury, hlavně radiofrekvenci, která vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Je to ideální doplnění sportu.“

Míša dodělala vysokou školu, tak si řekla, že než se jednou usadí a bude mít rodinu, až potká toho pravého, tak bude chvíli taky cestovat. Ale opravdu jí ta mužská náruč nechybí?

„Zadaná už nejsem od začátku roku, ale mediálně svůj stav řešit nechci, nikdy se to nevyplatilo. Děti mám ráda a těším se na ty své. Vše má svůj čas,“ nechtěla se radši už o svém soukromí Míša bavit, a když na ni jde nějaký splín, tak to jde prostě vycvičit.