Indka Priyanka Kumari odmítla kojit svou prvorozenou dceru. Ta totiž trpí vzácnou nemocí Harlequin Ichthyosis a kvůli vážné deformaci lebky vypadá spíše jako mimozemšťan. Rodiče holčičky si myslí, že jejich dítě je prokleté, a mají z něj strach. Na případ upozornil deník The Sun.

Holčička má velký výrůstek na hlavě, který zakrývá jen tenká vrstva kůže, a vykulené oči. Její narození šokovalo všechny obyvatele městečka Bahshghat v okrese Chakiya, ze kterého rodiče pochází. Lidé si myslí, že porodila mimozemšťana, a každý ho chce vidět. Také si myslí, že jde o reinkarnaci hinduistického boha a modlí se za něj.

Rodiče si ale myslí, že je jejich dcera prokletá. „Pořád za to sama sebe proklínám. Když jsem ji poprvé uviděla, byla jsem šoku,“ citoval slova matky deník The Sun. „Říkala jsem si: Jak jsem mohla porodit něco takového? Teď mám strach o její budoucnost,“ vysvětlila. „Modlila jsem se, abych přivedla na svět zdravého chlapce nebo dívku. Nikdy by mě nenapadlo, že budu mít v životě takové trauma, ta holčička není normální, není jako ostatní děti,“ dodala.

V šoku je i otec holčičky Balindra Mahto (34). „Jsem totálně zmatený, nevím, co mám dělat. Nezbude nám nic jiného než poslouchat lékaře. Modlím se za její budoucnost,“ řekl otec holčičky. Pravděpodobnost přežití miminka s tímto onemocněním je u jednoho z 10 milionů případů.