Čím obskurnější, tím populárnější. Podle tohoto hesla se chytila příležitosti Američanka June Shannon (33), známá jako Mama June, která prosadila svou tučnou dceru Honey Boo Boo (Sladká Bú Bú) na kanále TLC, kde rodina těchto hamburgerových matrjošek vystupuje v tamní reality show Here Comes Honey Boo Boo.

Tentokrát se ale do popředí zájmu dostala samotná matka, která chce za chotě pojmout svého dlouholetého partnera přezdívaného Sugar Bear (Sladký medvídek). Když se June, která vypadá jako špatně postavený sněhulák, vydala do svatebního salónu, padly jí do oka šaty s krajkovými rukávy. Za pomoci několika jeřábů a vysokozdvižných vozíků se Shannon podařilo do modelu nasoukat. „To jsou šaty, které na sobě měla Kate, když si brala prince Williama,“ prohlásila June. Jenže pak jí při pohledu do zrcadla došlo, že Halloween je až na podzim, a z rozhodnutí rychle vycouvala. „Nikdy jsem nesnila, že se budu vdávat v bílých šatech,“ dodala Američanka.

Ta se dokonce pochlubila, že chce na svůj velký den nějaké to kilčo shodit, a celé rodině naordinovala přísnou dietu. Partička hamburgerářů ji ale s tímto nápadem poslala do patřičných míst a vrátila se ke svému oblíbenému fastfoodu.