Dřív se tetování považovalo za něco špinavého, zvláštního, neoblíbeného. Nosili ho pouze trestanci, které společnost pokládala za spodinu. Dnes se z tetování stal trend a fenomén mladé generace. Co je ale už za hranicí normálního chápání? To posuďte sami.

Na obrázcích vidíte lidi, kteří se do zdobení svého těla pomocí tetování přímo zamilovali. Tetování si umisťují na nejrůznější místa a vůbec jim nevadí, že tato místa nezakryjí. Proč si nedat lebku přes celý obličej, paní na úřadě sice při komunikaci s vámi zavolá radši ochranku, ale vy budete za frajera. Něžné a upravené dámy už taky zřejmě nejsou v kurzu. Teď frčí, když má žena přirozené kůže co nejméně. Mají tato tetování už vůbec nějaký vnitřní smysl, nebo jde o nahodile vybrané obrázky?

Pokud se tedy i vy chystáte propadnout fenoménu tetování, dobře si rozmyslete, co a kam si dáte a jaké následky to s sebou ponese. Nezapomínejte, že odstranění je velmi drahou a bolestivou technikou, a tak není tak jednoduché dostat své tělo do původního stavu.