Televize Prima natočila minulé léto celkem 10 soutěžních dílů, kdy šest z nich odvysílala a další čtyři si nechala takzvaně „na potom“. A už první březnovou sobotu je nasadí do vysílání a očekává divácký boom.

Obsazení sedmého dílu bude jak jinak než hvězdné! V sestavě herečka Leona Machálková, bývalá běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová, čáryfuk Richard Nedvěd, herci Daniel Bambas a Martin Písařík se divák může těšit na plnění nelehkých úkolů.

Otázkou je, zda si tak Prima rozdělením dílů spíše neuškodí. Pokud ne, a naopak by se v budoucnu rozhodla pro natočení druhé série, měla by do soutěže věnovat více invence a určitě ubrat na vulgaritách, které se v minulých dílech hojně objevovaly. Tak se nechme překvapit, třeba nic nového nenabízející Boyard nakonec překvapí.

Zatím ale jsou diváci na rozpacích. Na internetu se objevila kritika na oblečení soutěžících. Diváky zaskočily hlavně holčičí úbory. Možná i nad tím by na Primě měli více přemýšlet. Stačilo totiž už i to, že si divák musel dlouze zvykat na otce Fura v podání nevýrazného Jana Rosáka.