Šafářová se v minulosti nejvíce proslavila vztahem s Tomášem Berdychem. Rize tenisový pár ale nevydržel navěky. Berdych si vzal modelku Sátorovou a Šafářová v poslední době stálejšího partnera neměla. Naposledy to byl americký kouč Troy Hahn.

Nyní to vypadá, že si vítězka letošního pražského turnaje našla opět tenisového partnera. Tím je Jakub Lustyk, který se snaží také prorazit ve světě tohoto sportu, ale zatím to je tak trochu tenisový loser. Jeho maximum je totiž kolem nějaké sedmé stovky žebříčku a díky tomu si sotva vyděláte na chleba, někdy ani na to ne.

Kuba podporuje svoji milou v Paříži na Roland Garros. A jak že ji vlastně sbalil? Podle všeho je hodně vtipný a také velký romantik, protože Šafářové složil písničku. „Šafi, pravýho, kterýho hledáš, právě teď posloucháš. Já zhýčkám ti duši i tělo, tak jak se ti nikdy nesnilo,“ vyznává se Lustig z lásky.

No uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. Teď jsou možná hrdličky, ale jak víme, chodit s tak úspěšnou tenistkou není jednoduché. Navíc Lustyk se na podobně kvalitní turnaje jako Šafářová nedostane. Prostě na to zdaleka nemá. Ale třeba mu podobný vztah pomůže a zlepší se.