Se zvláštní prosbou se obrátil na své fanoušky na sociálních sítích zpěvák zřejmě nejkontroverznější tuzemské kapely Vanessa, Samir Hauser. Požádal je, zda mu nemohou doporučit nějakého psychologa nebo psychiatra, který by s ním trávil veškerý čas v průběhu velkolepě pojatého únorového turné kapely a zamezil Hauserovi v konzumaci drog a alkoholu.

„Tu výzvu myslím zcela vážně. Opravdu k sobě potřebuju psychologa nebo psychiatra, který ovládá hypnózu a sebeobranu a který mě bude hlídat během turné, abych se nedostal k alkoholu nebo drogám. Nejprve by mi to měl rozmlouvat za použití hypnózy, a pak, pokud neuposlechnu, tak má povoleno mě zneškodnit i nějakým jemným chvatem,“ přiznává Hauser a dodává: „Bude to velmi náročná práce, a proto bude i dobře honorovaná. Hledám skutečného odborníka, který má praxi a odpovídající vzdělání.“

Samir Hauser si na konzumaci tvrdých drog, se kterou se nikdy netajil, postavil část své pozoruhodné image. Ostatně scéna, kdy v přímém přenosu pořadu České televize Horečka páteční noci šňupal kokain, způsobila celorepublikový skandál a musela ji řešit i Rada České televize.

Vanessa na turné vyráží v únoru 2015 v sestavě Samir Hauser (Bruno Ferrari), Miroslav Papež (Moimir Papalescu), Jaroslav Stuchlý (ex-Michael's Uncle), Jakub Horák a Tuzex (ex-Sunshine).

Svou návštěvou poctí vedle Prahy také další města v republice: Brno, Ostravu, Plzeň a Pardubice. Nezapomněla ani na východní sousedy a zahraje také Bratislavě.

Kdo by se chtěl podívat, zda se zpěvákovi podaří udržet v přijatelné formě, může si stále zakoupit vstupenky na jeden z koncertů, které jsou pověstné tím, že na nich nic není nemožné.