» »

Blake Lively

Herečka Blake Lively se narodila 25. srpna 1987 v Tarzaně v Kalifornii. Pochází z 5 sourozenců a umělecké rodiny. Kariéra herečky jí tak byla předurčena už od kolébky. V prvním filmu Sandman, který režíroval její otec, si dokonce zahrála už v 11 letech.

Sama Blake ale o své herecké kariéře nebyla vždy 100% přesvědčena. Po filmu Sandman si dala na chvíli pauzu a věnovala se studiu. V plánu měla dokonce studia na Stanfordově univerzitě. Během středoškolských let se ale zúčastnila několik konkurzů a dostala roli ve filmu Sesterstvo putovních kalhot, za kterou byla nominována na Teen Choice Award. O herecké kariéře tak bylo rozhodnuto.

Do širšího povědomí diváků se dostala až rolí Sereny van der Woodsenové v celosvětově oblíbeném seriálu Gossip Girl (Super drbna). Dále se objevila ve filmech New Yorku, miluji Tě, Divoši, Soukromé životy Pippy Lee, Město nebo Green Lantern.

Blake je známá také tím, že randila s největšími fešáky hollywoodu. Jejím prvním partnerem byl herecký kolega ze seriálu Gossip Girl Penn Badgley. Určitou dobu byla také vídána po boku Leonarda Dicapria. Při natáčení filmu Green Lantern se seznámila s Ryanem Reynoldsem. Toho si vzala v roce 2012 a mají spolu dceru James.

Blake oslňuje nejenom svým hereckým talentem, ale především krásou. Časopisem AskMen byla dokonce zvolena jako jedna z 99 nejkrásnějších žen světa. Pro kampaň parfému Madmoiselle si ji navíc vybrala světoznámá značka Chanel. A v říjnu 2013 se stala tváří značky L’Oreal.

Fotografie

Zobrazit všechny fotky

4. 8. 2016

17. 5. 2014

15. 5. 2014

7. 12. 2013

19. 10. 2013

8. 3. 2013

Oblíbená videa z OneTV.cz
Další videa