Všichni byli překvapení, že šla jinak úzkoprsá Emma, co si tají soukromí, s pravdou ven, a dokonce se snoubencem Jordanem Hajem zveřejnili fotku z ultrazvuku. Sice je to radostná novina, ale pro producenty muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který má mít obnovenou premiéru v divadle Broadway, to byla dost velká čára přes rozpočet.

Dali nastávající mamince totiž velkou šanci zkusit své štěstí na prknech, co znamenají svět, poté, co musela odejít z Novy. Jenže svým těhotenstvím narušila nejen zkoušky, ale i blížící se premiéru. Přeci jen s pupkem nemůže hrát neposkvrněnou pannu, to by spíš byla parodie.

Vedení je na ni pěkně naštvané, že je neupozornila předem, že taková situace může nastat, a postavila je rovnou před hotovou věc. Teda spíš se to nejdřív museli dočíst z médií po náhlém uveřejnění ultrazvuku, pak i v divadle musela jít s pravdou ven. Jenže teď si za Emmu budou muset hledat další alternaci, na což nemají čas, a na zkouškách taky bude potřebovat nějaké úlevy, aby neublížila dítěti.

Emma se sice tváří jako profesionálka každým coulem, ale v tomto případě tu svou nálepku dříče a kariéristky vážně nepotvrdila…