Některé ženy si podprsenky vycpávají ponožkami či silikonovými výplněmi, jiné si do nich vkládají zvířata, peníze nebo drogy. Pašují je totiž za hranice. Ani se tolik nedivíme tomu, jaké věci si holky do spodního prádla ukrývají, ale chtěli bychom vidět, jak jejich ňadra potom vypadají.

1. Malí hadi Jistá žena ze Švédska se snažila v podprdě propašovat 75 malých hadů. Úředníci na plazy samozřejmě přišli a uvedli, že nešťastnice měla neskutečně poraněnou hruď. Že jí to za to stálo…

2. Opička Další odvážná dáma asi toužila po neobvyklém domácím mazlíčkovi, a tak si jej ze své dovolené vzala s sebou. Malá potvůrka sebou ale tolik mrskala, až žena musela s pravdou ven.

3. Kokain Španělští úředníci vyslýchali podezřelou ženu cestující z Bogoty do Barcelony. Když si při prohlídce všimli krví potřísněných obvazů kolem její hrudi, eskortovali ji do nemocnice. Tam zjistili, že si kvůli pašování drog do prsů nechala dát silikonové implantáty, v nichž bylo 1,38 kg kokainu.

4. Kakadu Dívka z Velké Británie se zase snažila propašovat z Austrálie do své domoviny známého opeřence, pochopitelně se jí to ale nepovedlo.

5. Leguán Kdy jste naposledy viděli na letišti leguána? Jedna Ruska se v roce 2007 snažila převézt plaza pod košilí v podprsence, ale jako jiné i ji prozradilo jeho neustálé mrskání.