Paul Skinner si vyrazil na projížďku na kole podél silnice v Midville v Lincolnshire. Najednou si všiml fenky hned u silnice. Ležela na tašce a měla slzy v očích. Paul se jí snažil tašku vzít a podívat se do ní. Když uviděl mrtvá štěňátka, byl v šoku.

„Byl jsem s kamarády na kole a všiml jsem si něčeho na kraji silnice, vypadalo to jako mrtvý pták. Když jsem se přiblížil, zjistil jsem, že je to malý pes a hýbá se. Ležel, byl smutný a olizoval tašku,“ řekl Paul.

V tašce byla čtyři mrtvá štěňata. „Nemohl jsem tomu uvěřit. Musel to být nějaký netvor, který toto udělal,“ řekl. Paul hned upozornil policii a záchrannou stanici, která si pro kokršpaněla přijela. Pak se zjistilo, že kokršpanělka se jmenuje Carly a má tři roky.

„Veterinář si myslí, že se štěňata narodila živá. Zřejmě fenka porodila ráno. Když je tam někdo nechal, byla ještě nejspíš naživu,“ řekl Mick Fern ze záchranné stanice. Fenka byla nejspíš vyhozena spolu se štěňaty.

Záchranná stanice děkovala cyklistovi, který fenku zachránil a ona se tak mohla dostat k veterináři. „Naštěstí se zdá být Carly v dobrém zdravotním stavu. V současné době je o ni dobře postaráno,“ řekl Fern.

Zároveň apeluje na každého, kdo by mohl vědět víc o tom, jak se Carly na místo dostala, a o jejích štěňatech. Kdokoliv, kdo Carly pozná, nebo viděl tašku se štěňaty, by se měl ozvat policii.