K čemu všemu vám mohou pomoci větší prsa? Například devatenáctileté mamince z Velké Británie pomohly údajně k tomu, že je lepší matkou.

Tamsin Wade z britského města Suffolk si nechala zvětšit prsa z velikosti A na velikost G, protože to, že měla malá prsa, ji tížilo natolik, že se nemohla ani starat o svého dvouletého syna. Teď, když už má implantáty, je něco jako matkou roku.

„Od té doby, co jsem si nechala zvětšit prsa, jsem ohromně šťastná,“ vysvětlila pro Daily Mail. „Nemohla jsem jít ani s Finleym plavat, jak jsem se za svá prsa styděla. Neustále jsem nosila vytahané oblečení a představa oblékat se do plavek mě extrémně děsila.“

Poměrně velká prsa měla prý před těhotenstvím, ale po porodu se jí významně zmenšila. „Úplně jsem přestala vycházet ven,“ říká šílená maminka, jejíhož synáčka je nám trošku líto.

Na drahou plastickou operaci si vzala úvěr, který bude několik let splácet. Díky novým prsům už ale se synem Finleym může chodit plavat, na procházky a Tamsin se připojila i do různých klubů matek.

Jak říkáme. Matka roku!