Ano, čtete správně! Koncert na Vypichu, vyprodaná O2 Arena či holešovické výstaviště je už dávno pasé! Již 17. 10. 2014 se můžete těšit na Gravity festival, který otřese základy OC Arkády Pankrác, díky tomu nejlepšímu, co nabízí světová a tuzemská scéna taneční hudby. Nejbrutálnější bouře elektronické muziky v jednom večeru!

Na hlavní stage tanečního festivalu se od 22:00 postaví profláknutá esa jako DJ Fresh z Velké Británie nebo třeba nizozemská hvězda elektronické muziky Sandro Silva. Těmito jmény samozřejmě zástup protagonistů teprve začíná… DJ Kryder, TV Noise, Brian & Lafayette, Bon Finix & Tripmain a DJ Hrusha doplní výše zmíněné pány.

Gravity Festival nezůstává při zemi a ve spolupráci s rádiem Evropa 2 otevře i druhé pódium s názvem Feel the sound stage, na kterém se představí Robin Schulz ze sousedního Německa s českým Deep Deer a opět na to nebudou sami! Na pomoc jim přiskočí Chris Kaufman, E-lite, Faith či Eagle.

Třetí vlna vstupenek za 499 Kč se nyní otevírá k prodeji a vy byste ji určitě neměli promeškat. Kdo si chce tedy na vlastní uši okusit nával hudební energie, který Gravity Festival přináší, měl by navštívit předprodej www.ticketportal.cz nebo infostánek v místě konání (OC Arkády Pankrác).