Tak to vypadá, že okrajová část českého showbyznysu má nové unikátní spojení. V tuto chvíli jediná farmářská účastnice reality show Farmář hledá ženu – koňařka Zuzana – to dala dohromady se zpěvačkou, nesmlouvavou krotitelkou Jiřího Krytináře a vytrvalou obdivovatelkou Dary Rolins Olivií Žižkovou. Žena s knírem a žena bez kníru teď tvoří nové přátelské duo!

Jaké však bylo naše překvapení, když se vynořila fotka, na které jsou obě ženy hezky spolu, a dokonce ani jedna nevypadá, že by si pěstovala „bíbra“. Paní Olivie se své nové kamarádky a jejího tolik diskutovaného porostu vášnivě zastává:

„A kdyby toho "kníra“ měla? Tak myslím, že v tom to není. Důležité je, jaký je to člověk uvnitř, jak se stará o to zvířectvo, co má, a svoji dcerku. Mít upravené ruce nebo být nalíčená ve vlhké stáji opravdu nemá cenu. Sama mohu potvrdit, že pigment, který má pod nosem, opravdu není žádný knír!" obhajuje svou společnici ze stáje Žižková.

„Kdybych na ten knír nebyla upozorněna, nikdy bych si toho nevšimla, a to jsme spolu téměř každou chvíli!“ zdůraznila na závěr Zuzčina věrná obhájkyně Olivie, která je moc ráda, že má po Jirkovi Krytinářovi konečně novou kamarádku ze světa celebrit.