Britská rádoby hvězdička se proslavila v Anglii tím, že si nechala udělat prsa zadarmo. Respektive si vyběhala papíry na pojišťovně, že má nedostatek prsní tkáně, a tak silikony potřebuje ze zdravotních důvodů. Logicky tím naštvala hromadu lidí. Ale to nebylo ani zdaleka všechno.

Následně se chtěla strašně účastnit show Big Brother a kvůli účasti byla schopna jít na potrat, přestože už byla ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Na ten nakonec nešla, ale úspěšně se nechávala fotit s cigaretou i nějakým tím panákem v průběhu celého těhotenství. Věděla, že se o ní bude psát, věděla, že lidé o ní budou diskutovat, a také věděla, že chce být slavná. A bylo jí jedno jakým způsobem.

Celou svou blbka jízdu zakončila tím, že začala prodávat lístky na svůj porod. Peníze jsou prostě potřeba, a když nic neumíte, není žádná legrace je získat. Podle Daily Mail si tři lístky, jeden v hodnotě 10 000 liber, rozebrali dva novináři a dva za pět tisíc liber zakoupili jeden novinář a jeden fanoušek. A byly prodány do čtrnácti minut.

Nakonec Josie úspěšně porodila zdravé dítě. Médii proběhly ještě jakési tahanice o tom, kdo je otec, ale jinak už byla slavomanka pomalu zapomenutá.

Až do pátku, kdy se v britském gay baru řádně opila. Poté na ulici předvedla striptýz, po kterém zakopla a válela se po zemi. Takhle paří novopečená matka. Co k tomu dodat.