Málokdo čekal, že se zpěvák dokáže ještě ve svém věku natolik odvázat, že nejen kývne na vtipný letní hit Kluk z plakátu od zpěvačky a skladatelky Patricie, se kterou si střihl duet. Ale i na to, že se na chvíli svlékl do trenek. Málokterý chlap by si na to troufl i v padesáti, ale Vaškovi to nedělalo sebemenší problém.

Písničku nahrála Neckářova kapela Bacily, která letos slaví 45. výročí od založení. K ní je i dost úsměvný videoklip, kde se mladá kráska ukáže v plavkách a Vašek nezůstal pozadu a předvedl se v nedbalkách.

Patricie naši hudební legendu nemusela dlouho přemlouvat, sám byl z té písně tak nadšen, že ihned na to s radostí kývl. Oslovila ho hlavně ta myšlenka, že si stále může člověk plnit svá přání nebo o nich aspoň snít. Přesně o tom skladba pojednává. Samotná píseň hned zaujala i Neckáře.

Autorkou hudby a textu je zpěvačka Patricie, která se s Neckářem seznámila na hudebních festivalech.

Naživo písničku můžou příznivci Václava Neckáře a skupiny Bacily poprvé slyšet na výročním koncertu k pětačtyřicátým narozeninám skupiny Bacily 31. srpna na pražském Střeleckém ostrově. Ale zatím se podívejte alespoň na srandovní videoklip, který vás zaručeně pobaví.