Slavný trenér, díky němuž se celebrity vejdou do nádherných večerních rób, prozradil trik, jak účinně zhubnout a jeho klienti si ho nemůžou vynachválit, a dokonce se předhánějí, kdo zhubne víc. Všechno spočívá v dietě s názvem 3–1–2–1, hubnoucím hitem, který slibuje, že shodíte 3 až 5 kil za tři týdny.

Princip diety trenéra Delvetta Quinceho je jednoduchý. V první řadě je ale kvůli spalování důležité nastartovat metabolismus. S tím souvisí i čísla výše:

  • 3 dny dodržujete jídelníček, při němž byste neměli přijmout více než 6300 kilojoulů. Do jídelníčku zařadíte hlavně kuřecí maso, zeleninu, vynecháte pečivo a jako přílohu k masu si dáte maximálně rýži.
  • 1 den by váš příjem neměl přesáhnout více než 7150 kilojoulů. Můžete si dokonce dopřát něco, co máte rádi, klidně i malou sladkost, ideálně však kvalitní hořkou čokoládu.
  • 2 dny se opět stravujte jako první tři dny, tedy dietní stravou.
  • 1 den si pochutnávejte na tom, co máte rádi, a opět by váš příjem neměl přesáhnout 7150 kilojoulů. A takhle pořád dokola.

Důležité je, abyste nejedli stále ty stejné potraviny. Překvapujte tělo něčím, co nezná. Metabolismus se tím zrychlí a postupně budou ubývat tukové polštářky.