Je to přesně 29 let, co Jennifer Grey zazářila po boku svého kolegy Patricka Swayzeho ve filmu Hříšný tanec. Co se ale dělo, když sláva kolem tohoto filmu začala pomalu upadat? Jak se změnili hlavní představitelé a jaký byl jejich osud? Nepříliš dlouho po premiéře filmu došlo k tragické nehodě, kdy se auto, ve kterém jela herečka, žena a dítě, čelně srazilo s protijedoucím vozidlem.

Nehodu přežila pouze samotná Jennifer Grey. Seděla na místě spolujezdce a utrpěla jen drobné poranění. Dlouhou dobu Jennifer trápily výčitky za smrt jejích spolujezdkyň. Nakonec to došlo do fáze, kdy musela brát antidepresiva, protože propadala těžkým depresím. Po delší době, když už se zdálo, že Jennifer Grey se ze strašného šoku a následných výčitek dostává, přišla další rána. Lékaři jí museli oznámit, že u ní našli nádor.

Naštěstí osudem zkoušená Jennifer podstoupila okamžitě operaci a nádor jí byl vyjmut. Osud jejího hereckého kolegy Patricka Swayzeho růžový rozhodně nebyl. V roce 2008 mu byla diagnostikována rakovina slinivky břišní, při níž do roka umírá 95 % pacientů. Bohužel nad hercem, který bojoval jako lev, v roce 2009 rakovina vyhrává a Patrick Swayze umírá vyčerpaný, ale v kruhu svých nejbližších.