Syn herečky Hany Gregorové a bohužel už zesnulého Radoslava Brzobohatého Ondřej se nechal přejmenovat. Údajně už nechtěl dál nosit příjmení jako jeho slavný otec.

Zdá se to poněkud přehnané, vždyť k tátovi měl hrozně blízko, tak proč by měl měnit jméno? Jenže se našel záznam z veřejného rejstříku. 20. května 2016 si nechal zapsat do Obchodního rejstříku k firmě, kterou vlastní, změnu příjmení.

Ondřej Brzobohatý je nyní Ondřej Gregor. Osvojil si příjmení po matce, protože aby něco měnil v Obchodním rejstříku jen tak, to nejde, jedině při změně údajů v občanském průkazu, třeba adresy trvalého bydliště nebo právě jména a příjmení.

My ale doufáme, že Ondra nezměnil vztah k památce otce, a proč k tomu vůbec došlo, zatím přesně nevíme. Víme ale, že v rejstřících se dá hledat i podle původního příjmení a stejně vyskočí vše i se změnami.

Taťána Kuchařová se po svatbě bude jmenovat Gregorová? Šušká se, že se jí nelíbilo jméno Brzobohatá. Nebo se Ondra nechá zase po svatbě nějak přejmenovat? Uvidíme.