Místo zpěvu recituje, místo tance se po pódiu potácí s mikrofonem v ruce, ale přesto všechno se mu podařilo vyprodat koncert rychleji než kdejakému zpěvákovi, včetně Karla Gotta (77)! A rozhodně se tady nebavíme o týdnech, nýbrž o pouhých čtyřech dnech! Řeč je tady o moderátorovi Leoši Marešovi (40), který na své narozeniny pořádá svůj první a zároveň také poslední recitační (jeho slovy rappový) koncert v životě.

„Přátelé, já a moje básně, teda já a moje písně… Zkrátka když někdo z vás na koncert přijde, budu moc rád. Bude to poprvé a zároveň naposledy… A kožich, jo, kožich, ten budu mít jako s sebou!“ zval ještě před pár hodinami Leoš své fandy do Karlína.

Základní lístek stál 990 Kč, VIP lístek, se kterým můžete i do zákulisí, stál 10 000 Kč a jeden lístek dokonce stál jeden milión korun! K lístku nejdražšímu dostane držitel od Leoše jeho bílý kožich z roku 2001. Jestli i ten se už prodal, pořadatelé bedlivě tají.

Mareš na koncertě uvede songy ze svých tří alb z let telecích. Ano, i my zpětně vlastně absolutně nechápeme, že natočil opravdu tři cédéčka! Vlastně je i moc dobře, že Leoš pouze recituje, ne zpívá, vzhledem k jeho mnoha pokusům o „skutečný“ zpěv.

„Jako pendlujícímu dýdžejovi po republice se mi hodilo mít svoje vlastní věci, proto jsem kdysi ty tři alba natočil. Napadlo mě, že bych mohl uspořádat svůj první a zároveň poslední koncert v životě. Hodně teď samozřejmě společně s organizátory řešíme charitativní podtext celé akce…“ vyjádřil se Leoš ke svému vystoupení.