Jeden všímavý čtenář nám poslal odkaz na eskortní stránky z Dubaje, kde na nás vykoukla Evička a její obří silikonová prsa. Rozhodně to nebyly stránky pro jeptišky, které za úplatu nabízí zpověď nebo mešní víno. Prostě se Evička rozhodla nabídnout své vnady za život v luxusu.

Dluhy se prostě neptají a každý si na chleba vyděláváme, jak umíme. Někdo tančí v německém hampejzu, někdo jde ještě o kousek dál.

Ale když nic neumíte, tak jediné, co můžete nabídnout, je vlastní tělo a důstojnost s ním spojená. Teda neříkáme, že blonďatá slavomanka někdy byla vzor ctnosti, ale co je moc, to je příliš. Chtěla být za každou cenu být bohatá, a tak jde štěstíčku naproti. A to zkouší v Dubaji jako stovky lehkých holek před ní.

Sama sociální sítě zahlcuje fotkami z Emirátů, kde si užívá na konto boháčů, kteří si její služby asi rádi zaplatí. Je vidět, že tam mají o ženské kráse jiné představy. Pořád je to o něco lepší než velbloud, že?

Jen se podívejte, kde se tahle zadlužená paní prodává a co všechno ukazuje a na co vlastně loví ty prachaté šejky. Fotky najdete ve fotogalerii.

Jestli máte s Evičkou nějakou vlastní zkušenost, tak se o ni s námi podělte a napište na redakce@extra.cz. My se ji snažili kontaktovat, ale bohužel marně, zatím čekáme na Evino vyjádření.