Odhalený chlupatý hrudník, crocsy na nohou a na klíně lacině vyhlížející bloncku. Tahle fotografie prostě byla předurčena stát se nesmrtelnou. Ale jen z toho důvodu, aby se člověk měl stále čemu zasmát, když mu zrovna do smíchu není.

Dosti úchylný snímek měl nastartovat pěveckou kariéru po slávě toužící Petry Abrahamové (19). Když se jí to nepovedlo přes jejího bráchu, slavného motocyklistu Karla Abrahama (25), tak si u rodičů vyškemrala, aby jí zaplatili dosti drahé služby u Michala Davida (55).

Ten se z tuctové holky snažil vytřískat maximum a udělat z ní hvězdu. Jenže ani za rok se mu to nepovedlo a milá Petra, co si ráda vilným pánům sedá na klín, upadla opět v zapomnění. Sice se podle našich informací snaží zpěvu věnovat, ale moc fanoušků o svých kvalitách nepřesvědčila.

Tak se aspoň vrhla na studium na té nejvytříbenější výšce, kterou je věhlasná Univerzita J. A. Komenského, kterou studovaly třeba „einsteinky“ Ivana Gottová (39) či Míša Štoudková (29).

I rodiče měli zavřít peněženku a kariéru své dcerušky už nepodporují. A jak nejsou zlaťáky, tak ani do studia Michala Davida nejsou dveře otevřené. Ale tak co, aspoň má Petruška na co vzpomínat a hlavně se může kochat tou bomba fotkou, které se směje celý národ. Ale v jejím pokojíčku se určitě musí vyjímat. Babičky se mají co chlubit, jakou mají šikovnou vnučku.