Ano, i dokonalá Jennifer Aniston musí někdy radikálně hubnout. Ale jak to seriálová Rachel dělá, když potřebuje narychlo ubrat pár centimetrů? Na to má vyzkoušený trik. „Když má herečka zahrát striptérku, musí pro to udělat něco navíc. Na každém těle se totiž dá něco vylepšit. Nasadila jsem proto zaručenou dietu a vyšlo to,“ rozpovídala se Aniston o tom, jak hubla, když musela zahrát svlékací scénu v komedii Millerovi na tripu.

„Tak týden před tím, než jsem točila scénu se striptýzem, jsem jedla jen syrovou či narychlo upravenou zeleninu, převážně kapustu, hodně salátů, řapíkatý celer, ani jednou jsem si nevzala brambůrky nebo dort. Když jsem chtěla šidit, dopřála jsem si pár brambůrků, ale zase jen kapustových. Den, kdy jsem inkriminovanou scénu natáčela, jsem šla raději nalačno,“ prozradila svoje tajemství. Jestli tedy potřebujete shodit pár kil do vysněných džín, nebo se lépe cítit v plavkách a nechcete držet hladovku, nechte se u Jennifer inspirovat.

Kromě téhle zeleninové bomby si prý ujíždí na citronové dietě. Citrusy jsou plné vitaminů, pomáhají při vyplavení toxických látek z těla, navíc dodají potřebnou energii.

Dieta se drží pět dnů, na začátku si proto kupte pět citronů. První den je ve znamení detoxu. Citronová kůra vyplaví z těla toxiny a nastartuje metabolismus. Co se týče pitného režimu, pít smíte jen neslazené bylinkové čaje a vlažnou vodu s citronem. Ostatně citronovou vodou začněte každé ráno, skvěle vás povzbudí.

Během dne jezte lehká jídla vyvážená na sacharidy, bílkoviny i tuky. Citronové vody byste měli vypít zhruba litr a půl. Pokud vás bude honit mlsná, zapijte ji. Kyselá chuť citrusu dokáže uklidnit mlsný jazýček.

Fytoflavonoidy a další látky antioxidační povahy citrónů podporují celkový chod metabolismu, urychlují i takzvané štěpení tuků. Zjednodušeně to znamená, že citrón hubne za vás.

Nutno dodat, že za svou luxusní postavu nevděčí Aniston pouze těmto trikům, ale pravidelně cvičí, má ráda jógu a dietní fígle používá jako S.O.S. před natáčením. Takže ne že to s nimi budete přehánět!