Dvojí úplněk v jediném měsíci se na nebi objeví jen jednou za tři roky.

Není divu, že této události bývají přisuzovány nevšední magické vlastnosti.

První úplněk přišel v tomto měsíci už 2. července, druhý nastává právě dnes.

Jeho energii můžete využít ve svůj prospěch, i když zrovna nepatříte mezi podivíny a vyznavače rituálů!

Tohle je 6 způsobů jak.

1. Očistěte své tělo od všeho špatného

Úplněk je nejvhodnější příležitost k půstu. Zvlášť dnes, když je nejsilnější, byste se měli vyvarovat konzumaci masa, alkoholu a tučných jídel. Pokud pro sebe opravdu chcete udělat něco dobrého, uvařte si v páře zhruba kilo brambor, ochuťte je čerstvou petrželkou a rozdělte na 7 dílů, které během celého dne budete pravidelně konzumovat každé 3 hodiny. Nezapomeňte na pitný režim, všude s sebou noste láhev čisté vody.

2. Oprostěte se od věcí, které nefungují

Pokud máte pocit, že se nalézáte ve vztahu, který vám víc bere, než dává, nebo že máte práci, která vás nenaplňuje, není vhodnější příležitost k čistému řezu než právě dnes!

3. Zastavte se a podívejte se do zrcadla

Samozřejmě jen obrazně. Neznamená to, že byste si dnes měli počítat vrásky nebo šedivé vlasy, ale měli byste se podívat na svůj život a pokusit se ho zhodnotit. Jste šťastní, nebo je čas na změnu?

4. Seberte odvahu

Pokud tajně po něčem toužíte, něco jste si chtěli zkusit, někoho byste rádi oslovili, udělejte to právě dnes. Všechna vaše rozhodnutí by měla mít správnou odezvu. Chce to jen odložit strach!

5. Přejte si, ale opatrně!

Dnešní den je nakloněný také plnění všech vašich tajných přání. Základem je ale správná formulace. Nezapomeňte na to, že vesmír si všechno bere doslovně. Dejte si proto dobrý pozor na to, co k němu vysíláte. I drobnost se vám totiž může stát osudnou. Pokud si tím nejste jistí, raději s přáními neexperimentujte.

6. Dobijte se

Pokud u sebe nosíte kamínek pro štěstí, vlastníte prstýnek, náramek nebo kterýkoliv šperk nebo talisman, který je vám drahý, můžete si ho dnes v noci nabít na měsíčním světle. Jeho energie vás pak bude provázet a bude vám k užitku!