Vždy se smějeme jak Vlastík Plamínek při nákupu nového astroubrusu, když čteme zpovědi celebrit o tom, jak se stravují. Všechny slavné ženy totiž jedí zcela normálně, oblíbená hláška modelek je, že si klidně dávají svíčkovou s pěti a prostě se už jako anorektičky s metabolismem kyborga narodily.

Jistě, samozřejmě, modelky jsou hubené od přírody, Daniel Landa má holou hlavu, aby mu nebylo vedro, a poslední album Lucky Vondráčkové přepíše dějiny pop-music. Ve skutečnosti se všechny holky týrají hlady, některé to ženou do extrému a pijou projímadla (zdravíme Elišku Bučkovou), a ty, co nemají vůli, si nechávají za PR články odsávat tuk ve skafandrech.

Další takovou je zřejmě i zpěvačka Katy Perry (25). Nechala se zvěčnit na fotografii s hotdogem a její trenér musel v rozhovoru vykládat, jak se Katy celé dny cpe jen fast foodem, nic jiného než nezdravé věci v podstatě nepozře, a pak se chlubí takovou postavou, že by na ni skočil i Pavel Vítek za střízliva.

Osobní trenér Katy tvrdí, že zpěvačka prostě jen hodně cvičí, a tak si může dovolit jíst nezdravě. Jiná místa než Burger King a Taco Belle prý ani nenavštěvuje. Otázkou je, co na to říká Katyin dávivý reflex.