Sarah prozradila v rozhovoru pro britský Daily Mail, že za noc osouloží sedm mužů. Tedy osouloží… najdou se i zoufalci, kteří si chtějí jen povídat a případně si sáhnout na bradavku.

Pochlubila se, že za dva týdny si vydělá 20 tisíc euro (což je více než půl milionu korun). Jenže jsou to těžce vydřené peníze. Zvlášť když na sex dojde muž, který má tak malého pindíka, že sex je vlastně nemožný.

„Ráda muže uspokojuji ústy. Fakt mě to baví. Jenže jednou přišel klient a ten měl pinďu velkého 5 cm. A u nás v klubu nemáme tak velké kondomy. Takže jsme se jen namazali olejem, já jsme ho masírovala a snažila se ho udělat rukou,“ tvrdí Sarah.

Nevíme, zda použila svou ruku, nebo ruku od sádrového trpaslíka, ale musela to být fuška.

Sarah tvrdí, že kondomy jsou problém. Ona bez nich nedá ani ránu, ale chlapíci mají chuť si to rozdat maso na maso a zkoušejí švindlovat. Jeden frajer si prý gumu tajně stáhnul při sexu. Sarah se vyplašila, protože chodí na pravidelné testy a zdraví svého pracovního nástroje svědomitě hlídá. Jak to dopadlo? Týpek se prý omluvil a navrch přihodil 450 euro.

Jedno je jisté, po světě běhá mnoho kur*v, ale málokterá to přizná. Sarah dáváme palec nahoru za upřímnost a palec dolů za ten příšerný ohoz a make-up.