Tak co, poznali jste? Jestli stále nevíte, můžeme vám napovědět. Jde o dceru nejúspěšnějšího tenisového hráče všech dob.

Tato zrzka je dcerou Borise Beckera (47), bývalého německého tenisty, který má tolik úspěchů, že si na to musíme vyhradit samostatný odstavec.

Čtrnáctiletá Anna Ermakova svého otce nezapře. Mají totožný výraz v obličeji a oba jsou zrzaví. Anna dříve byla celkem ošklivé káčátko a popravdě nikdo nečekal, že by z ní mohla vyrůst modelka, ale stalo se! Otázkou je, kolik podílu na tom má její slavný otec, protože modelka Anna celkem dost šilhá a to je ve světě modelingu neodpustitelný handicap. Když ale máte slavného papínka, tak se vše nakonec podaří.

Boris Becker je bývalý profesionální německý tenista, trojnásobný šampion ve dvouhře na nejslavnějším turnaji světa ve Wimbledonu, na kterém se stal v roce 1985 nejmladším vítězem v historii. Dále olympijský vítěz ve čtyřhře z LOH 1992 v Barceloně. Za svou kariéru vyhrál celkem 49 turnajů ATP ve dvouhře, z toho 6 grandslamových turnajů. V roce 2003 byl uveden do Mezinárodní tenisové síně slávy.

Někdo by si tedy mohl myslet, že jeho dcera je náležitě protežována a může si prakticky vybrat jakékoliv povolání, i když k němu nemá absolutně žádné předpoklady. Na druhou stranu je tu ale zase ta zajímavá tvář s černošskými rysy, která je téměř albínská. A dnes se v modelingu cení odlišnost.

Nechce nás Boris Becker adoptovat? Nemáte na něj někdo číslo?