Lidé o ní mluví jako o nechutné vyzáblině, mrtvole a odporné kostře. Modelka je na své tělo hrdá a vystavuje své fotky dál. Slova lidí ji velmi zasáhla a tvrdí, že je takto hubená od přírody.

Genevieve říká, že má tuhle postavu jako dar, a ostře kritizuje všechny, co podporují nadváhu! Vadí jí, jak média a lidé na sociálních sítích kritizují hubené ženy a nikdo se jich nezastane, oproti tomu všichni podporují tlusté ženy.

„Všichni odsuzujete lidi, kteří se vysmívají někomu s nadváhou nebo píší, že jsou lidé tlustí, ale mně můžete říkat, že jsem příliš hubená? Já jsem skutečná žena!“ píše modelka na sociální síť. Obézní lidé zahlcují její Instagram komentáři, že by se měla najíst.

Svým tvrzením chce modelka upozornit na to, že se hubených žen aktuální boj proti anorexii netýká. Žena může být štíhlá, aniž by trpěla poruchou příjmu potravy.

Hubených žen se prý nikdy nikdo nezastane. Komentáře ji velmi zraňují, protože prý trénuje jako atletka a jí jídlo, které jí pomáhá v tréninku. Modelingový průmysl je v tomto ohledu nekompromisní.

Barker získává díky své postavě lukrativní zakázky po celém světě. Předváděla pro značky Louis Vuitton, Oscar de La Renta i Chanel.

Další modelka, Agnes Hedengard, má naopak problémy sehnat práci. Klienti ji nechtějí, tvrdí, že je moc tlustá. Agnes má přitom menší váhu než dvanáctileté dítě.

Jak to vidíte vy? Přijde vám taková postava hezká, nebo už podle vás hraničí s anorexií?