Třiadvacetiletá Elodie Breuil vyrazila se šesti přáteli na koncert do hudebního klubu Bataclan. Když džihádisté začali střílet, tak ji přátelé v panice ztratili z dohledu. Živou ji už nikdy neuvidí.

V klubu byl také zabit britský občan Nick Alexander. Na koncertě kapely Eagles of Death Metal prodával trika a odznáčky. Na koncertu byl se svou holkou. Najednou padl na zem. „Byl ke mně zády, neviděla jsem, co se mu stalo. Snažila jsem se s ním stále hovořit. Pak jsem se mu pokoušela dát dýchání z úst do úst. Pak už nemohl dýchat a já jsem ho držela v náručí a říkala jsem mu, že ho miluji,“ cituje Helen Wilson web iDnes.cz.

Po smrti je také třiadvacetiletá Američanka Nohemi Gonzalez. Ve Francii byla na studijním pobytu.

V klubu Bataclan zemřel také hudební kritik Guillaume B. Decherf. Na koncert kapely Eagles od Death Metal přišel pracovně.

V hudebním klubu našli smrt také šestadvacetiletý pařížský právník Valentin Ribet nebo manažer společnosti Universal Music Thomas Ayed.

Při poslechu metalové kapely zemřela také Lola Salinas. O její smrti informoval na Twitteru zdrcený táta. V klubu Bataclan zemřela také hudební producentka Marie Mosser. I ona byla v klubu pracovně.

Jednou z obětí je také muslim Amine Ibnolmobarak. Mladý muž byl nadějným architektem a učil na vysoké škole.