Zatímco podle oficiální verze Hradu prezident před zraněním kolene narazil do zdi, věci se možná mají trochu jinak.

Web eXtra.cz získal zatím nepotvrzené svědectví člověka, který byl ve foyer u urgentního příjmu ve FN Motol včera nad ránem, když Miloše Zemana přivezla jeho ochranka, a ten má skutečně zajímavý postřeh.

Může si samozřejmě vymýšlet, ale redakci je jeho identita známa a fakt na to nevypadá, navíc v nemocnici ve středu nad ránem prokazatelně byl.

„Pana prezidenta posadili na invalidní vozík, na takový ten ošklivý, co tu stojí u příjezdu sanitek, a dali přes něj prostěradlo a takhle ho vezli halou. Bylo přitom evidentní, o koho se jedná. Bylo to, jako by nechtěli, aby někdo viděl, v jakém je to, no, stavu, protože jsem pak koukal na mobilu, že už to je normálně na internetu, tak moc nechápu ty tajnosti, vypadalo to totiž hodně nedůstojně a bylo u toho dost lidí, já se bál si to vyfotit na mobil, ale třeba to někdo udělal,“ říká náš člověk s tím, že nemocnice má určitě i možnost, jak podobnou návštěvu nechat skutečně přijet v utajení.

Celá situace u něj prý budila dojem, jako by ochranka spěchala a zároveň ale za žádnou cenu nechtěla, aby někdo viděl prezidentovi do obličeje.

Svědectví se nám zatím nepodařilo nijak ověřit a je dost dobře možné, že si jej svědek vymyslel, pan prezident žádnou virózu neměl a doma fakt jen naboural do zdi, hi hi.