Nejkrásnější tuzemská moderátorka zpravodajství Aneta Savarová (28) z České televize je už nějakou dobu vdanou paní. Jenže ona sama o svém manželství a manželovi, podnikateli Janu Harangozzovi (48) zatím neřekla ani slovo.

A tak se množí spekulace.

Nejvíce se týkají právě Harangozza, který bývá označován v lepším případě za kontroverzního podnikatele, v horším téměř za hlavu tuzemské mafie. eXtra.cz se ozval člověk, který ale uvádí všechny informace kolem manžela moderátorky na pravou míru.

„Pana Harangozzu znám od začátku devadesátých let, kdy začal podnikat, a tak mohu s klidným svědomím říct, že většina toho, co se o něm napsala, jsou nesmysly. Já vám teď řeknu pravdu,“ říká zhruba padesátiletý prošedivělý pán.

Toho prý baví články na eXtra.cz jako málo co a už ho nebavilo všude číst nesmysly o svém známém, a tak se nám ozval. „O Honzovi psali, že je to původně taxikář z Chomutova. Absolutní nesmysl. V Chomutově nikdy nepůsobil a taxikářem nikdy nebyl. On v první polovině devadesátých vlastnil v Žatci obchodní dům a diskotéku. A pro své nejlepší klienty tam chtěl mít i taxislužbu. A protože podnikal jako fyzická osoba, tak si tehdy koncesi na taxíka musel vzít na sebe. On ale nikdy taxíkem nejezdil, na to měl už tehdy své lidi,“ vyvrací první nepravdu náš zdroj. Další informace tvrdila, že Harangozzo v minulosti vyhrožoval fyzickou likvidací televiznímu reportérovi Jiřímu Hynkovi.

„Je pravda, že Honzu policie oslovila s dotazem, zda je pravda, že měl reportéru Hynkovi vyhrožovat nikoliv fyzickou, ale mediální diskreditací. Honza jim tehdy sdělil, že pana Hynka nikdy osobně nepotkal a ani s ním žádnou komunikaci nevedl. Na základě toho tedy policie pana Hynka požádala, aby jim předložil důkazy, že mu pan Harangozzo vyhrožuje. Jenže pan Hynek žádné důkazy nepředložil, takže to policie přestala řešit. Uzavřelo se to nakonec na Městské části Prahy 4 s tím, že nebyl spáchán trestný čin a ani přestupek. Jenže všude v médiích se stejně píše, že Harangozzo vyhrožoval Hynkovi, že ho fyzicky zlikviduje, i když jsou důkazy, že se nic takového nestalo,“ kroutí hlavou náš zdroj.

Ten pak na pravou míru uvádí i tvrzení, že Harangozzovi sebrali magisterský právnický titul z plzeňských práv, protože tam prý měl studovat jen tři měsíce. „To je další nesmysl. Honza na magistra normálně studoval pět let, jen před koncem studia ale přestoupil do Plzně, kde mu uznali téměř všechny zkoušky z té předchozí školy, a tak mohl jít za čtyři měsíce ke státnicím, ale na magistra normálně studoval jako všichni ostatní pět let a má na to důkazy.

Je to jen další z nesmyslů, co se o něm psaly,“ dodává náš informátor. Toho jsme se neopomněli zeptat, co tedy vlastně Harangozzo nyní dělá a čím se živí. „On je velmi chytrý a úspěšný podnikatel a investor. Aktuálně drží akcie několika společností, které velmi dobře prosperují,“ uzavírá šedovlasý padesátník. My každopádně budeme i nadále zjišťovat všechny zajímavé informace o tomto pánovi i jeho krásné manželce.