Svatbu jako z hororu popisovala v týdnu média poté, co v Hustopečích na Břeclavsku slavili v hotelu novomanželé s přáteli jeden z nejdůležitějších dnů svého života. Ženich následně v duchu příměru svatba jako řemen na manželku zaútočil.

Novomanželku nejprve na parkovišti napadal verbálně a pak pěstmi. Když se nevěstě v bílém, ale už vlastně trochu červeném dostavila na pomoc hlídka policie, odrážela útok také a při zatýkání si vyslechla leccos, co do Mluvnice spisovné češtiny fakt nepatří.

Ženich skončil v poutech a na služebně, kde se ukázalo, že má krev naředěnou dvěma promile. A protože si nebral Ivanu Gottovou, což by byla polehčující okolnost, na policii musel přespat.

Bitka s manželkou, po které strávil útočník svatební noc v cele, má zajímavou dohru. Napadená novomanželka, jejíž ženich má na krku podezření z útoku na veřejného činitele a výtržnictví, se rozhodla nejen na mužíčka nepodat trestní oznámení, ale protože se jistě jednalo o ojedinělé hnutí mysli a její vyvolený jistě není kokot a opilec, rozhodla se, že se přes ostudu po celém Břeclavsku nebude rozvádět a manžela si nechá.

Gratulujeme a adresa paletového domečku plus mobil na Macuru je dámě k dispozici v redakci.