Zamilovanost je krásná věc, připadá vám, že bez toho druhého už nemůžete nikdy být a jen s ním jste šťastni. Tohle přesně teď zažívá modelka Natálie Kotková (21) a Petr Lexa, kteří teprve před měsícem přiznali, že se milují.

Natálie teď odletěla Česko reprezentovat na Miss World do Washingtonu a měsíc bude muset přežít bez své lásky. Jenže ani jeden z nich nezahálí a přes sociální sítě si klidně i veřejně vyznávají lásku. A co víc, podle našich informací Petr přemýšlí, že po návratu ze soutěže krásy svou partnerku požádá o ruku!

„Je strašně zamilovaný. Teď jak nad vším přemýšlí, když je Natálka pryč, tak by ji chtěl za ženu. Ví, že je vše strašně brzy, ale prostě to tak cítí,“ řekl redakci eXtra.cz zpěvákův blízký kamarád.

Tak snad jsme neprozradili žádné tajemství, které možná mohlo čekat na sexy blondýnku, která teď hájí naši republiku mezi osmdesáti dalšími krasavicemi. Ale určitě už se těší, až svého milého obejme a zadovádějí si v posteli. Buď se zásnubním prstýnkem, nebo bez něho. Ale už teď je jasné, že to bude pořádná divočina.