Nic jiného si nepřál. Stařík Paddy Lawler na smrtelné posteli uvedl jako své poslední přání setkání s hráči svého oblíbeného Manchesteru United. Tomu fandil celý svůj život. Nakonec se mu to vyplnilo a těsně před svou smrtí opravdu fotbalisty anglického klubu na vlastní oči spatřil. Přišli za ním až k němu domů.

"Ptali jsme se dědečka, co by si přál, ještě než se jeho čas naplní. Řekl, že by chtěl potkat hráče Manchesteru,” cituje jeho slova vnučka Kayleigh, díky které vlastně k setkání došlo. Ta totiž přání svého dědečka rozšířila pomocí sociální sítě až k Jessemu Lingardovi, jednomu z hráčů klubu.

Ten se domluvil ještě s Marcusem Rashfordem, Ashleym Youngem a Timothym Fosu-Mensahem a na stařečka si společně udělali čas. Vnučka se vším čekala do poslední chvíle. Paddy tak otevřel oči až v momentu, kdy fotbalisté přišli za ním. Jakoby tušil, že se na něj něco chystá.

Svůj životní zážitek si vezme s sebou do nebe. Krátce po tom, co hráči z jeho pokoje odešli, totiž vydechl naposledy a zemřel. Tak snad bude alespoň v nebi sledovat počínání svých miláčků v letošní sezoně…