Víte, proč moji tupí kolegové od konkurence spílají Leošovi za shazování peroxidové trapky ze Slovenska Zohanky? Protože jsou to všechno agenti a agentky Lucie Bílé, kterým Lucina jednou řekla, že „její lóže v Karlíně je jim kdykoli k dispozici“, a oni jí za to zobou z ruky.

Mareš samozřejmě shodil Zohanu správně. A víte proč? Protože když vlezeš do televize a jsi špatnej, tak prostě dostaneš po hubě. A Zohanka, pardon Shirley, špatná byla. A k tomu oplácanější.

Bylo na místě se jí vysmát a ztrapnit ji, protože s tím rizikem se Slovenka s velkým zadkem do téhle show přihlásila. A že po ní Leoš zbytečně a škodolibě šel?

No a co, alespoň řekl na rovinu, co si myslí, a mimochodem si to s ním myslela většina diváků. Když se podívám na zbytek poroty, tak Bílá předstírá, že má sociální cítění, a Slávik předstírá, že je producent, ne nula na úrovni náhodného kolemjdoucího s plnou hubou keců a nerealizovatelných projektů, co si musí sama napsat profil na wikipedii, aby si někdo myslel, že je fakt důležitý.

Leoš je frajer, Leoš dělá show, Leoš se s tím nemaže. Zbytek je trapno pro teenagerky. Jako je Zohana… Pardon, Shirley.