Samozřejmě nechyběla jako vždycky samozvaná „královna“ Andrea Verešová (36), která je tímto letos prohlášena za největší inventář celého českého Aspenu. Dále byla přítomna Nikol Moravcová (29), která se vlastně před fotografy ocitla zcela „náhodně“, když si přijela soukromě zajezdit na snowboardu. A v neposlední řadě nechyběla nejslavnější lékárnice v Čechách a nezdolná lovkyně pracháčů Jana Doleželová (35), tentokrát přítomna bez milionáře, který by ji topil. Kdo by taky topil nudnou a bezdětnou pětatřicítku…

Jeden singl milionář se ale v okolí přece jenom našel! Bývalý hokejista Dominik Hašek předvedl, že ne každý zimní sport zvládne. Na sjezdovce se totiž pěkně rozbil… Pak se ho pokoušela utěšit bývalá Miss Gabriela Franková (22), ale neobstála.

Bohužel se však musí konstatovat, že na Špindlerův Mlýn dolehl dopad katastrofy globálního oteplování… Pramálo sněhu, málo českých celebrit, které by se předháněly v tom, kdo má dražší bundu a lyže. Zkrátka jedním slovem – NUDA!

Možná i proto předvedení luxusních lyží s pštrosím peřím a iniciály Andrey Verešové za cca 150 000 Kč nepůsobily tak opulentně, jako tomu bylo v letech minulých. Dá se proto s klidným svědomím říct, že letošní lyžařská sezóna byla zahájena nejtišeji a nejsmutněji v celé novodobé showbyznysové historii Špindlu… Jaká tragédie přijde příště? Vyvolení na sněhu?