Máma dvou dětí se asi cítila velmi ukřivděná, že ji po vysílání dost nechutné Výměny manželek začali lidé vnímat jako velkou špindíru, které základní hygiena nic neříká, ani k ní nevede své potomky. Jenže teď se tomu Věrka z ubytovny snažila udělat přítrž. Na svém novém blogu si vylévá srdce a odkrývá, jak to při natáčení reality show vlastně bylo. Upozorňujeme, že u vybraných příspěvků jsme zanechali i gramatické chyby.

„Takže proc sem si vlstne zridila blog no protoze bych chtela aby se lidi dozvedeli jak to tenkrat doopravdy bylo a aspon me uz tak neodsuzovali jako je tomu do tet vim ze zde budou chybicky ale sme lide a ne stroje ja se za svuj pravopis nestydim takze zacnu a doufam ze si to par jedincu docte az do konce vzdy postupne sem budu prikladat dny po dnu protoze jinak bych zde byla hodne dlouho,“ začala Věrka odůvodňovat, proč s tím vlastně začala.

Jenže už ten úvod značí spíš to, že místo toho, aby očistila své jméno, tak se jí budou lidé posmívat ještě víc než kdy předtím.

„Jesltli sem se chodila koupat zde vypisovat nebudu ale jo chodila vzdy kdyz sem tam byla sama bez kamer a hlavne bez jirky nejsem zadna prostitutka abych lezla pred kamery naha ani nahodou jestli to delaji jiny,“ rozčilovala se holka, která byla celou dobu skoro v jednom a tom samém oblečení a vlasy měla mastné, že by na nich mohla smažit hranolky.

Udělejte si obrázek sami a podívejte se na její povedený blog ZDE. Přejeme příjemnou zábavu, ale upozorňujeme, že jestli jste psi na gramatiku, tak to radši nečtěte.