Po 2. ročníku benefiční akce se těšíme a věříme v hojnou účast příznivců jedné stopy, ale i široké veřejnosti, která chce pomáhat a pomáhá. I letos je pro všechny připravený zajímavý program, který začíná ve 12:00 vystoupením kapely BLUES JIM, dále pokračují kapely NORMAL, OKLEP, ŠŤASTNÝ DEN, V. ŠAFRÁNEK a MODRÝ KOHOUT, SOUL KEEPER, COVERS FOR LOVERS a Noire Volters.

„Pozvání na benefiční akci 3. vyjížďka pro Matýska jsme přijali s radostí a pokorou zároveň. Protože jsme všichni vyrůstali na punku, kde je kromě zábavy důležitý i tzv. druhý plán věci (sounáležitost, vyjádření názoru, solidarita, jednota), hrajeme tento druh koncertů velmi rádi. Dokonce si myslíme, že pomoc je povinností každého nás, kdo má tu možnost pomáhat. Věříme, že se akce podaří a splní své poslání. Tedy ulehčit život Matýskovi a jeho rodině (mj. bezbariérové bydlení pro Matýska)“, uvádí Aleš Uhlíř, bubeník kapely COVERS FOR LOVERS, která společně s dalšími umělci přislíbila svou účast.

Jako doprovodný program si droužkovičtí motorkáři připravili ohnivou show v podání Fire Angels Filipa Stejného, orientální taneční vystoupení DDM Chomutov a tanečních skupin Misura a Samantha, malování na obličej a tradiční Spanilou jízdu. Pro zájemce o „motorkářskou“ fotografii bude připraven stánek s možností fotografování na vybraných strojích. V uzavřeném areálu droužkovického koupaliště je možnost přenocování ve vlastních stanech. Občerstvení, stejně jako v loňském roce, zajišťuje provozovatel koupaliště.

Vstupné i ostatní doprovodné atrakce jsou dobrovolné, veškerý výtěžek z celé akce bude poskytnut na bezbariérové bydlení pro Matýska.