Evropský šampionát sice pro Španěly odstartuje ve Francii až v pondělí soubojem s Českou republikou. David De Gea ale zápasí již aktuálně, a to tak trochu sám se sebou. Údajně je zapojen do aféry kolem sexuálního napadení a také případu kolem dětské pornografie.

Svědkyně vypověděla, že fotbalista měl před čtyřmi lety zprostředkovat její setkání s dalšími dvěma fotbalisty. Měla dostat spoustu peněz za sexuální služby, ty ale odmítla a následně měla být znásilněna. Později se stala terčem výhrůžek.

Sám brankář se samozřejmě ostře brání. „Jsem touto zprávu sám překvapen. Všechno je to lež. Svěřil jsem to právníkům. Dává mi to ještě větší chuť být tady s týmem, který mě podporuje,“ zveřejnil slova gólmana Manchesteru United server aktuálně.cz.

Deník Marca zatím nepotvrdil, že by byl De Gea z něčeho obviněn. Policejní vyšetřování se ho ovšem podle informací hodně zásadně dotýká. Případ se má navíc týkat i dalších španělských fotbalistů, ti ale na Euru nestartují. Jedná se o Ikera Muniaina a Isca.