Na FB vystupovala jako Eva Braunová, milenka Adolfa Hitlera. Nechala se fotit s hákovým křížem na krku, pózovala se zbraní a uveřejnila fotku, na které Míša usnula mezi prázdnými láhvemi od piva.

Pro MF Dnes o ní promluvila sousedka, která bydlí ve stejné ulici. A to, co řekla, je docela děsivé. „Ta holka chodila do školy pravidelně sama. Máma pila a ta malá pro ni chodila i do hospod. Měnila partnery, jestli často, nevím. Naposledy tady byl takový chachar bez ruky,“ řekla deníku.

Zato zaměstnavatel na Míšinu matku nedá dopustit. Prý byla vzorná a dlouhé dvanáctihodinové směny od šesti ráno do šesti večer zvládala skvěle. „Patří mezi nejlepší zaměstnance. Je spolehlivá, tichá, milá, vždy vyjde vstříc. Nikdy se nestalo, že by nepřišla do práce, kdybych jí potřebovala v noci zavolat do práce, věřím, že přijde. Je to máma, která se dře do úmoru a udělá spoustu hodin navíc, myslím, že kvůli té malé,“ říká její šéfová.

V pátek přivezla německá policie čtyřnohého „detektiva“ ze Cvikova. Sedmiletá fenka Hippie dokázala najít ztracené děti na Slovensku, v Polsku i rodném Německu. Bude mít úspěch i u nás? Dívku se totiž nepodařilo vypátrat na kamerách.