Sousedské spory leckdy končí tragicky, ale aby jeden muž druhému ukousl penis, to tu snad ještě nebylo.

Jednačtyřicetiletý Jason Martin se údajně zakousl přes pyžamo do přirození devětatřicetiletého Richarda Hendersona krátce poté, co ho jeho soused prostřednictvím textové zprávy požádal, zda by nemohl ztlumit hlasitě hrající rádio.

„Můj penis už nebyl připojen ke zbytku mého těla. Ještě nikdy v životě jsem nezažil takovou bolest a vím naprosto jistě, že už ji ani nikdy zažít nechci,“ vypověděl Henderson před soudem.

Jason však obvinění popírá. „Jak bych ho mohl pokousat, když nemám skoro žádné zuby? Vždyť se nemůžu pořádně zakousnout ani do natvrdo uvařeného vejce,“ argumentuje a dodává: „Nejsem homosexuál a mužský penis bych v žádném případě nevzal do úst. Jen z pomyšlení na něco takového se mi dělá zle."

Jason se přiznal pouze k tomu, že svého souseda za varlata chytil a snažil se ho za ně vytáhnout ze dveří. To prý ale bylo v sebeobraně, neboť Henderson ho napadl jako první. „Šel jsem na něj zazvonit, protože jeho stížnost podle mě byla neopodstatněná. Chvíli jsme se hádali, ale pak se na mě vrhnul a snažil se mi rozbít hlavu o kovové schodiště,“ tvrdí.

Očitá svědkyně celého incidentu však potvrdila Hendersonovu verzi. „Slyšela jsem pana Hendersona, jak křičí bolestí. Vyšla jsem ven ze svého bytu a uviděla obžalovaného s obličejem zabořeným do jeho rozkroku. Pokoušela jsem se ho odtrhnout, ale nešlo to. Teprve když přišel další soused, podařilo se nám společnými silami pana Martina zpacifikovat,“ řekla porotě.