Díky bohu, že existuje něco jako film, což je věc, která svlékne každou. I takovou, která je cudná, respektive není to Aňa Geislerová, která jak neukáže kameře lentilky nebo fifinku, tak není spokojená.

Soundtrack k filmu Fotograf v podobě písně Já ženy miluju a následně trailer tak potěšily všechny úchyly (autor textu), kteří mají rádi seriálovou Ulici. V té hraje mimořádnou blběnu vynikající herečka Máša Málková, která by „je“ samozřejmě nikdy neukázala, ale když volají od filmu, tak jdou všechny zásady a sliby mamince cestou do Prahy na konzervatoř.

Mimochodem, soundtrack se dle našeho soudu povedl více než film, především díky textu a „zpěvu“ Oty Klempíře, který si přizval nymfičku Kateřinu Podholovou, o které jsme sice v životě neslyšeli, ale zjevně ještě uslyšíme!

Zdravíme do kadeřnictví, děkujeme za kraťoučký, ale dostačující okamžik, a těšíme se, co Máša ukáže, až zavolá nějaká mezinárodní produkce s tím, že by se hodila na roli švýcarské služky zlého esesáka v meziválečném dramatu, ale je tam ta scéna zplození malého nacisty, jestli nám rozumíte.

Jinak pokyny pro perverzáky: zadeček Máši je v soundtracku v čase 0:18 a prsa najdete v tomto traileru v čase 1:24, tak pěkné rozjímání, jak říká Karel Roden alias Jan Saudek ve filmu, který sice asi velkou díru do světa neudělá, ale co je odhalené a je to Máši Málkové, to se počítá!