Aspoň taková je šílená teorie brazilských fanoušků, kteří si myslí, že Avril je po smrti a poslouchají už hlas jiné zpěvačky. Podle mnoha konspiračních teorií totiž pravá Avril zemřela za záhadných okolností kolem roku 2005.

Většina písní z jejího třetího alba už byla nazpívána, ale hudební studio prý potřebovalo tvář a někoho, kdo by vystupoval na koncertech a červeném koberci. A tak najali herečku Melissu Vandellu.

Fanoušci si ostatně všimli, že Avril z ničeho nic změnila styl. Skončila doba, kdy v klipech pobíhala rebelka s růžovými vlasy, v tílku a kalhotech. V songu Hello Kitty se najednou objevila jiná Avril. Vypadala jak z japonského fetiše, oblečená do podvazků, růžové sukýnky a rukaviček. Fanoušci byli zmateni.

Od té doby se také na červeném koberci objevovala Avril ve slušných šatech a sukýnkách. Dokud nepřišla lymská borelióza. Ta zpěvačku upoutala dlouho na lůžko a přes rok o ní nebylo slyšet. A vlastně od té doby se Avril Lavigne odmlčela a nic zásadního nevydala. Čas od času dá na Instagram novou fotku nebo vystoupí v televizi. To téhle šílené teorii nahrává, nicméně už dříve se podobné konspirační nápady objevily.

Fanoušci takhle „pohřbili“ Beyoncé, Eminema nebo Paula McCartneyho.