Otřesný případ týrání se stal v americkém městě Washington. Teprve čtyřletý chlapeček se bude ze svého traumatu, který mu způsobil patrně otec a matka všemu přihlížela, dlouho vzpamatovávat.

Vypadalo to jako nevinný rodinný výlet k vodě. Rodina u místní řeky procházela po mostě, když se najednou zastavila. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, ovšem co se stalo po tom, šokuje i otrlého člověka.

Není jasné, zda muž byl otec, rodinný přítel nebo jen kamarád, ale v jednu chvíli vzal do náruče teprve čtyřletého chlapce s úmyslem ho hodit z mostu do vody. Chlapeček se vzpouzel, žádný skok absolvovat nechtěl, ukrutně se bál. Matka této „srandě“ přihlížela s ledovým klidem a smála se.

Chlapeček plakal, třásl se a byl k smrti vyděšený. To mu však nepomohlo a byl shozen z osmimetrového mostu do vody. Matka se nechala slyšet, že celý akt považovala za srandu. Přihlížející na kraji řeky byli naprosto v šoku a jeden člověk si tohle otřesné divadlo natočil na mobil a nechal se slyšet, že když chlapec dopadl do vody, byl si téměř jist, že si zlomil vaz.

Naštěstí po pár sekundách chlapeček vyplaval na hladinu a je zcela v pořádku. Co se týče jeho rodičů, ti to v hlavě v pořádku rozhodně nemají.