Mladí lidé opravdu nemají rozum. Obzvláště mladí chlapci téměř riskují svůj život, aby byli ve své partě za krále. Jako tento teenager, který si nejspíš dokazoval svou odvahu a za doprovodu dvou přátel vyšplhal a skočil z lávky Lowry v Manchesteru.

V těchto dnech panovalo v Anglii velké horko a chlapec se prý chtěl „jenom ochladit“. Vzhledem k tomu, že skočil z 15metrové výšky, měl štěstí, že si nezlomil vaz. Jestli po něm skočili i jeho kamarádi, není známo.

Z celého případu je šokován starosta města, který vyzývá rodiče, aby své děti před tímto nebezpečím varovali. Vedoucí hasičského sboru dále upozorňuje na to, že i když voda vypadá osvěživě, může být ve skutečnosti ledová a uvést tělo do šoku a dotyčný se může utopit.

„Teplota v otevřené vodě je extrémně chladná. Tělo se tak může dostat do šoku a to vás může stát i život. Naše posádka vytáhla bezpočet mladých lidí z kanálů a nádrží. Všichni si mysleli, že se hezky ochladí, ale bylo to to poslední, co v životě udělali,“ říká Dave Acton, velitel hasičského sboru v Manchesteru.