Sanny vážila neskutečných 210 kilo a dostala se na hranici morbidní obezity. Ve vile stihla přiznat, že ji ve dvanácti letech znásilnil vlastní strýc. „To nemůže být pravda! Proboha, to si musela Sanny vymyslet. To by můj milovaný bratr nikdy neudělal,“ reagovala tenkrát zděšeně její matka!

Možná i proto si vybírala do partnerského života ženy. Po odchodu z vily se snažila ze slávy rychlokvašky vytřískat maximum. Za 25 000 nafotila nevkusné erotické fotky pro magazín Fantastic. Přitom časopis oslovila sama! Kariéra modelky ale nepokračovala.

Sandra Sanny Bartošová se místo toho usadila a šla postupně do sebe. Zjistila, že její obezita už ji ohrožuje na životě. „Začalo mi strašně haprovat zdraví, měla jsem velké potíže se srdcem. Takže jsem si řekla dost a začala se sebou něco dělat. Hlídám si, co jím, vynechávám pečivo a dávám si pozor, abych do sebe nesoukala nějaký sajrajt,“ řekla Super.cz s tím, že dokázala zhubnout 60 kilo a jede dál.

Pracovala jako školitelka ochranky a celý den tak byla na nohou. Bylo potřeba, aby nohy unesly její váhu! „Nějaké špeky mi ještě zůstaly, ale třeba nohy mi velmi zesílily,“ dodala.