Podle toho, co všechno stíhá, se zdá, že den Romana Šmuclera má 48 hodin. Nejen že je lékař, zakladatel úspěšné estetické kliniky, moderátor, scenárista, ale také táta a teď nově i manžel.

Tedy podruhé! Ve svém natřískaném programu si našel čas a podruhé se oženil. Jeho manželkou se stala drobná blondýnka Iva, se kterou začal randit po rozvodu s Libuší Šmuclerovou. Poprvé ve společnosti se spolu ukázali loni na Plese v Opeře.

To, že se bude Šmucler ženit, prasklo už letos v září. „Ano, je pravda, že jsme termín svatby řešili s jednou agenturou, ale na základě toho, že jste mi včera volali s tím, že to víte, jsme pochopili, že ta agentura není seriózní, a svatbu jsme zrušili,“ sdělil tehdy Šmucler týdeníku Sedmička. Svatba měla být 17. října, ale uvedl, že ji přeloží. Když se ale podíváte na dnešní datum, dojde vám, že to byl jen zastírací manévr.

O svatbě Šmucler informoval na svém Facebooku, kdy k fotce vyzdobeného kostela napsal, že se něco chystá. Zanedlouho se objevila fotka Šmuclera a jeho Ivy ve svatebním.

Nicméně novomanželům gratulujeme i k miminku, které údajně čekají.