Petr Kramný (36) tvrdí, že na svou rodinu by nikdy nevztáhl ani ruku a on rozhodně není tím, kdo může za smrt Moniky (†36) a dcery Kláry (†8). Jenže okolí rodiny má jiný názor, kamarádky Moniky tvrdí, že nebyla v manželství šťastná a Petra podváděla údajně na každém kroku. On prý na ni žárlil a smrt měla v tomto případě zabránit chystanému rozvodu, který měla Monika v plánu.

Že manželství skřípalo, potvrzují i kolegové z automobilky, kde Petr Kramný pracoval. Serveru tn.cz se ozval jeden jeho dobrý známý a ve své výpovědi uvedl, že Petr pracoval v automobilce i s jedy a silnými kyselinami a zásaditými prvky, do kterých se namáčí jednotlivé automobilové součástky.

Podle Petrova kolegy si vzal s sebou do Egypta z práce nebezpečné látky a vše dopředu naplánoval. Co Moniku a Kláru doopravdy zabilo, se ještě neví, stále se čeká na oficiální výsledky pitvy, ale lékaři jsou přesvědčeni o tom, že se jednalo o velmi agresivní jed, který ženám rozleptal žaludky. Jak jej do sebe ale dostaly, je pořád ještě tajemstvím.