Včerejší smrti Ivety Bartošové (†48) se pokusila využít celá řada celebrit, které se doslova předháněly v tom, kdo si víc přihřeje polívčičku.

„Vy, co píšete, že bulvár nehrál roli v životě a konci IB, nevíte vůbec nic o tom a NEUMÍTE SI PŘEDSTAVIT, jaké to je, když se do vás pustí…,“ napsal Alan Babický, jehož jméno stačí zadat v jakékoli fotobance a vyskočí na vás sto fotografií, na kterých pyšně pózuje vedle své ex, Lucie Borhyové (36).

Mimořádně ubohý byl Josef Kokta (57), člověk, kterého bulvár nesčetněkrát obvinil ze lži týkající se všech jeho rodin. Na svém twitterovém účtu tento vyhlášený lhář a bankrotář opakovaně zaútočil na bulvár a našeho šéfredaktora, které zjevně viní ze svého úpadku a mediálního obrazu, který si sám „nevybudoval“ systematickým lhaním a podváděním všech svých partnerek, gratulujeme, Pepo.

Mlčet by měla i Lucie Bílá (48), podle které jsou „v některých chvílích veškerá slova zbytečná“. Těžko říct, co tím sledovala, ale její nevraživost vůči Ivetě byla dostatečně známá i jejím ochočeným fanouškům, ostatně nenávist Bílé sama poměrně přesvědčivě popsala ve své biografii i sama Bartošová.

A co si myslíte vy? Kdo se podle vás vyjádřil o smrti Ivety nejtrapněji? Napište nám na redakce@extra.cz.